OPEN RUŽOMBEROK 2016

PROPOZÍCIE

Miesto konania: Športová hala Koniareň, Poľná 49, 034 01 Ružomberok
Prihlásenie a info: www.chessfest.sachrbk.sk
Riaditeľ turnaja: Marek Zelnický tel.: +421 907/390 407, marek@sachrbk.sk
Garant turnaja: MUDr. Igor Čombor, PhD. – primátor mesta Ružomberok
Záštita turnaja: Ing. Michal Slašťan – 1. zástupca primátora mesta, poslanec VUC za okres RK
Hlavný rozhodca: Karol Pekár (IA)
Systém hry: Turnaj sa hrá švajčiarskym systémom na 7 kôl, podľa pravidiel FIDE pre RAPID šach, tempo hry 2 x 20 minút + 5 sek. bonus/ťah. O poradí jednotlivcov rozhoduje: Body, Cut-1 Buchholz, Buchholz, FIDE progres, počet výhier.
Cenový fond: 1. miesto 100 €, 2. = 70 €, 3. = 40 €, 4. = 30 €, 5. = 20 €, 6. = 10 €
Najlepšia žena, najlepší senior (1955 a starší) najlepší bez FIDE = 10 €
Prihlášky: Všetci účastníci musia byť prihlásení do 14. 05. 2016 pomocou registračného formulára na www.sachrbk.sk alebo na www.chessfest.sachrbk.sk.Dodatočné prihlášky budú riešené v kompetencii riaditeľa turnaja v rámci kapacitných možností organizátora.
Ubytovanie: 9 € rezervácia on-line na oficiálnom webe podujatia CHESSFEST
Vklad: 6 € za hráča na účet
Vklad do turnaja a ubytovanie uhradiť na účet číslo: 8010027633/1100.
IBAN: SK7411000000008010027633, BIC – SWIFT kód: TATRSKBX
Variabilný symbol: vám bude automaticky vygenerovaný pri vypísaní registračného formulára!
Časový plán: Nedeľa 5. júna 2016:
07.30 – 09.00 h prezentácia
09.30 – 10.00 h slávnostné otvorenie
10.00 – 17.30 h 7 kôl turnaj jednotlivcov
cca 18.00 vyhlásenie výsledkov

Víťazi doterajších ročníkov:

1. ročník 1995 Marián KANTORÍK Caissa Čadca 47 účastníkov
2. ročník 1996 Jaromír BEDNÁŘ MEDEA Martin 48 účastníkov
3. ročník 1997 Mikuláš MANÍK (2383) Tatran Prešov 102 účastníkov
4. ročník 1998 Štefan BLAHO (2202) Bestex Nové Zámky 149 účastníkov
5. ročník 1999 František VRÁNA (2267) Tatran Havřice ČR 102 účastníkov
6. ročník 2000 Jaromír BEDNÁŘ (2285) ŠK Ružomberok 182 účastníkov
7. ročník 2001 Jaromír BEDNÁŘ (2305) ŠK Ružomberok 196 účastníkov
8. ročník 2002 Marián KANTORÍK (2335) Softip Raj. Teplice 201 účastníkov
9. ročník 2003 Marcin STECZEK (2349) Poľsko 210 účastníkov
10. ročník 2004 Peter VAVRÁK (2338) ŠK Slovan Bratislava 180 účastníkov
11. ročník 2006 Vladimír VOJTEK (2395) ŠKŠ Dubnica N/V 125 účastníkov
12. ročník 2007 Mikuláš Maník (2438) ŠK Sabinov 176 účastníkov
13. ročníkv 2010 Štefan Mazúr (2399) Zemplín Michalovce 130 účastníkov
14. ročník 2011 Štefan Mazúr (2372) Zemplín Michalovce 144 účastníkov
15. ročník 2012 Milan Ráchela (2359) ŠK Dunajská Streda 139 účastníkov
16. ročník 2013 Mikuláš MANÍK (2413) Tj Inbest Dunajov 90 účastníkov
17. ročník 2014 Mikuláš MANÍK (2424) Tj Inbest Dunajov 117 účastníkov
18. ročník 2015 Jaromír BEDNÁŘ (2293) INVESTPOL L. Štiavnica 102 účastníkov
SŤIAHNUŤ PROPOZÍCIE V .PDF »